Віконна фурнітура Maco

логотип Maco

Якщо ви плануєте встановлювати собі в будинок або квартиру пластикові вікна, то зверніть увагу на вікна з фурнітурою MACO в Києві. Ці вікна відрізняються елегантним виглядом і неповторним дизайном. Крім цього їх відрізняє від інших вікон висока міцність і багатофункціональність. Тому для кожного власника приватної житлоплощі буде відмінним рішенням купити вікна з фурнітурою MACO в Києві. Найдешевше здійснити покупку і замовити установку вікон в інтернеті. Якщо написати запит в пошуку браузера «MACO вікна Київ» або «MACO вікна купити Київ», то ви обов’язково потрапите на наш сайт, тому що наша компанія займається найякіснішої і дешевої установкою пластикових вікон в місті Київ.

ОкнаПроект- металопластикові вікна Maco

Завдяки технологіям, закладеним у виробництво цих вікон, відсутня необхідність в частих регулюваннях вікна з фурнітурою Maco. Київ є одним з найбільших міст реалізують віконну фурнітуру MACO, тому придбати його за найнижчими цінами не складе особливих труднощів. Але найкраще це робити в нашій компанії, так як вікна від фірми MACO, які ми встановлюємо, не схильні до корозії.

Фурнітура від цієї австрійської фірми може бути встановлена ​​на дерев’яні, металопластикові та пластикові двері, а не тільки на вікна. Купити фурнітуру цієї фірми можна на сайті компанії «ОкнаПроект».

Якщо ви плануєте купити вікна в Києві, то ви швидше за все захочете підібрати вікно, відповідне під дизайн вашого інтер’єру. Для цієї мети компанія MACO випустила віконні ручки в семи кольорах, з яких однозначно ви зможете вибрати саме те, що потрібно вам.

Переваги фурнітури для пластикових вікон MACO

  • Безшумність роботи вікон. Жодне вікно з фурнітурою від фірми MACO не скрипить при відкриванні і не видає неприємних звуків при закриванні.
  • Великий термін служби вікон. Великий експлуатаційний термін досягається за рахунок оцинкування фурнітури вікна. Крім цього вона має покриття з воску і хромоване напилення.
  • М’який хід вікна.
  • Відсутність протягів. В віконній системі встановлено спеціальний механізм мікропровітрювання, який регулює зазор між стулкою і віконною коробкою. Завдяки йому не виникають протяги і тим самим ніхто з мешканців не захворіє з цієї причини.

Розглянувши всі перевага даних вікон, рекомендуємо замовляти вікна з фурніторой Maco у компанії «ОкнаПроект» за найвигіднішими умовами. Для цього просто потрібно повідомити по одному з вказаних телефонів на сайті нашого менеджера про замовлення, і очікувати у себе вдома установки новенького вікна.

Ми також працюємо

Вікна з фурнітурою Maco проходять довгий термін експлуатації. – До двадцяти тисяч циклів

В деяких вікнах при довгому терміні експлуатації починає провисати стулка. Однак у вікнах з фурнітурою Maco цю проблему вже давно вирішили :. Було поставлено невеликий мікроліфт, який не дає стулці згодом провіснуть

Завдяки вбудованому фіксатора в стулку вікна, запобігає мимовільне захлопування.

Прихована міцна фурнітура, яку мають всі Maco вікна. У Києві, в період перепаду температур і змін погоди, без таких вікон просто не обійтися.

Притиск стулки вікна захищає від продування, а в зимовий період від промерзання.