Холодні алюмінієві конструкції компанії ОкнаПроект

Сучасний ринок представляє безліч варіантів віконних конструкцій, і іноді складно визначитися, що дійсно потрібно в вашому конкретному випадку. Сьогодні ми обговоримо, для чого потрібні холодні алюмінієві конструкції, яка сфера їх застосування та використання.

Отже, холодними називають вікна, виготовлені з одного профілю з алюмініяі мають одну внутрішню камеру. Висока провідність металу служить тому, що такі вікна майже не зберігають тепло в приміщенні, отже, установка таких конструкцій зовні недоречна, а тому їх встановлюють тільки всередині або в тих приміщеннях, в яких не потрібна висока теплоізоляція. Тому, якщо ви шукайте зовнішнє вікно в квартиру, то холодні конструкції не ваш варіант, а от для установки між балконом і кімнатою вони відмінно підійдуть. Про властивості, особливості та переваги холодних конструкцій читайте нижче.

Фотогалерея встановлених холодних алюмінієвих систем

Відгук про холодні алюмінієві конструкції

Замовляла холодні алюмінієві конструкції. Дуже задоволена роботою і якістю.
Давно мріяла про терасу в заміському будинку, і нарешті, знайшла підрядчика, який зміг би встановити вікна. В компанії «ОкнаПроект» мене запевнили, що ідеальним варіантом для будинку будуть алюмінієві конструкції, від підлоги до стелі, без утеплення. На етапі обговорення проекту менеджери були дуже люб'язні, візуалізували декілька варіантів проекту, я зупинилася на алюмінієвих конструкціях з порошковим забарвленням, в колір обшивки і склінням із гартованого скла. Дякуємо менеджерам за виявлену увагу і спокій в обговоренні. Конструкції були готові точно в обумовлений термін - через тиждень, установники провели роботи швидко, за що окреме спасибі.

Марія, Клієнт

2017-01-27T10:46:42+00:00

Марія, Клієнт

Відео

Як ми працюємо

Залишилися питання?

Наші відповіді на найпоширеніші питання про холодні алюмінієві конструкції, які задають нам клієнти.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...