Теплі алюмінієві конструкції компанії ОкнаПроект

Сьогодні світлопрозорі конструкції можна поділити на два види: теплі алюмінієві конструкції і холодні. У даній статті ми розповімо, які конструкції називають теплими, в чому їх особливості та переваги.

«Теплими» вікнами називають ті, які виготовлені з двох профілів, що з’єднуються між собою за допомогою пластикової вставки, яка називається термомостом. Саме ця ставка виконує функцію поділу теплою і холодною камер, які знаходяться відповідно всередині і зовні скління. Для чого ж потрібні вікна з теплими алюмінієвими конструкціями, читайте далі.

Фотогалерея встановлених теплих алюмінієвих конструкцій

Відгук про теплі алюмінієві конструкції

Замовляв скління фасаду з розсувною системою
В «ОкнаПроект» замовляв суцільне скління фасаду заміського будинку, з розсувною системою. Після довгих переговорів з менеджером, прийняв рішення зупинитися на теплих алюмінієвих конструкціях. Як мені пояснили, для такого великого прорізу потрібні жорсткі конструкції, і пластик міг би просто не витримати навантажень. На кожному етапі менеджер декілька разів уточнював, чи все мене влаштовує. Конструкції виготовили, за моїм проханням, дуже оперативно - за 4 дні. Установка зайняла неповний день, зате роботи були закінчені «під ключ» - встановлені розсувні системи і декоративні заглушки.

Миколай

2017-01-27T11:11:44+00:00

Миколай

Відео

Як ми працюємо

Залишилися питання?

Наші відповіді на найпоширеніші питання про алюмінієві конструкції, які задають нам клієнти.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...