Балкони з виносом підлоги компанії ОкнаПроект

Кожен з нас цінує простір і мріє збільшити площу квартири. За допомогою нових технологій і виробництва ви маєте таку можливість.

Балкони з виносом підлоги дозволяють збільшити територію і виділити місце для квітів, що є дуже важливим для кожної господині. Так само якщо ви утеплюєте балкон і робите його практично як кімнату, то можете використовувати таке місце для кабінету або кімнати відпочинку.

Все ж як приємно відпочити після важкого дня на роботі в затишному містечку на балконі. Тільки завдяки якісним матеріалам і професійній установці можна збільшити площу балкона. На цілих сорок сантиметрів можна здійснити винос балкона по підлозі.

Такий вид балкона є металевим і відбувається повна заміна перил. Досить непроста справа зварити всю систему, засклити і утеплити. Для цього потрібно ретельно підбирати компанію з якісною продукцією і команду фахівців.

Фотогалерея встановлених балконів з виносом підлоги

Вартість виконаних робіт дивіться на фотографіях

Відгук про балкон з виносом підлоги

Отзывы клиентов Окнапроект
Мы делали себе сложный балкон с выносом плиты и подоконника
В итоге балкон увеличен на 70 см по периметру. Работа сложная. Выбрал эту фирму потому ,что при разговоре с менеджером и затем с замерщиком сразу почувствовал что эти люди знают эту работу очень профессионально.Менеджер Вадим помог мне определиться с балконом уже по телефону,все объяснил и просчитал до мелочей. Замерщик имел при себе весь пакет документов и мне не пришлось ехать в офис для заключения договора. Руководил работами по монтажу и сварке Евгений,про таких принято говорить ,мастер золотые руки.Обшивку делает другая бригада под руководством Игоря,видно человек занимается этой работой очень давно.Обшил потолок ,пол,стену,на потолок веревку для сушки. свет, розетка, все четко. Хотелось бы отметить.Все этапы работы прошли четко и вовремя,очень профессионально,дешевле чем на других фирмах

Сергей, Клиент

2016-03-22T11:28:09+00:00

Сергей, Клиент

Отзывы клиентов Окнапроект

Відео

Як ми працюємо