Балкони з виносом підвіконня компанії ОкнаПроект

З кожним роком стає популярнішим утеплювати балкони і покращувати їх стан. Особливо модно на сьогоднішній день є балкони з виносом підвіконня. Встановити такий вид балкона дає можливість збільшити територію, знайти місце для шафок і таким чином отримати широкий і зручний балкон.

Балкон з виносом підвіконня виготовляється за допомогою зварювання з прокатного металу. Якісний матеріал і міцність – важливі компоненти для довгого терміну служіння. Якщо ваш балкон вас вже не влаштовує, в ньому мало місця, і він пропускає холод, то вірне рішення – замовити новий в «Окна Проект». Особливо важливо зробити такий балкон в старих квартирах, де дуже мало місця на балконі. Багато людей вже перейшли на балкони з виносом підвіконня, і задоволені вибором. У нашій компанії ви можете також замовити не тільки різний розмір або форму, а й гарний дизайн. Ми враховуємо всі ваші побажання і пропонуємо найкращий варіант.

Фотогалерея встановлених балконів з виносом підвіконня

Вартість виконаної роботи дивіться на фотографіях

Відгук про балкон з виносом підвіконня

Отзывы клиентов Окнапроект
Хочется высказать благодарность, коллективу фирмы “Окнапроект”
за добросовестно и профессионально выполненные работы по монтажу окон,дверей и устройству выносного балкона в моей квартире по улице Щуссева. Работа выполнена отлично! Делал работу двумя этапами. Сначала заказал одно окно, что бы посмотреть что за фирма. Всё открывается,закрывается,никаких перекосов,придраться не к чему. Вторым этапом заказал еще 2 окна и балкон под ключ. Очень добросовестно выполнены работы по обшивке деревом.На весь балкон широкая подоконная доска.Всё прочно,красиво,аккуратно.Спасибо.Продолжайте дарить радость людям.

Николай Никифоров, Клиент

2016-03-22T11:28:07+00:00

Николай Никифоров, Клиент

Отзывы клиентов Окнапроект

Відео

Як ми працюємо

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...