Нестандартні і складні балкони компанії ОкнаПроект

Не секрет, що окремим пунктом при купівлі квартири стоїть наявність балкона. Його необхідність обумовлена різними чинниками: ніде зберігати об’ємні речі, сушити білизну або просто відпочивати з кухлем чаю. Але не завжди бажаний вид балкона співпадає з його реальним. Не засмучуйтеся – ви можете придбати квартиру з розваленим балконом або без нього взагалі і за допомогою фахівців ОкнаПроект створити куточок мрії.

Установка балконів справа морочлива, але тільки для хазяїна квартири, що не володіє технікою безпеки і засобами, устаткуванням для роботи. Для наших професіоналів – цей захід швидкий, злагоджений, грамотно побудований і технічно безпечний. Ми проектуємо ваш балкон з урахуванням особливостей будинку, його ” віку”, ваших фінансів і правил конструкцій, але із задоволенням вислухаємо і врахуємо ваші доповнення. Установка балконів займе недовгий час, і результат вас обов’язково здивує.

Фотогалерея нестандартних і складних балконів

Відгук про нестандартні балкони

Отзывы клиентов Окнапроект
Мы делали себе сложный балкон с выносом плиты и подоконника
В итоге балкон увеличен на 70 см по периметру. Работа сложная. Выбрал эту фирму потому ,что при разговоре с менеджером и затем с замерщиком сразу почувствовал что эти люди знают эту работу очень профессионально.Менеджер Вадим помог мне определиться с балконом уже по телефону,все объяснил и просчитал до мелочей. Замерщик имел при себе весь пакет документов и мне не пришлось ехать в офис для заключения договора. Руководил работами по монтажу и сварке Евгений,про таких принято говорить ,мастер золотые руки.Обшивку делает другая бригада под руководством Игоря,видно человек занимается этой работой очень давно.Обшил потолок ,пол,стену,на потолок веревку для сушки. свет, розетка, все четко. Хотелось бы отметить.Все этапы работы прошли четко и вовремя,очень профессионально,дешевле чем на других фирмах

Сергей, Клиент

2016-03-22T11:28:09+00:00

Сергей, Клиент

Отзывы клиентов Окнапроект

Видео