Команда професіоналів

Маючи багаторічний досвід, і постійно працюючи над поліпшенням нашого якості та сервісу, ми розуміємо, що потрібно клієнтові, що і як робити щоб наш замовник залишився повністю задоволений співпрацею з нами. Ми не просто встановлюємо вікна або балкони під ключ європейської якості, ми пропонуємо клієнту всебічну підтримку і обіцяємо, що зробимо нашу роботу відмінно.

Із задоволенням поспілкуємося і дамо відповідь на ваші питання

Маша
Менеджер по роботі з клієнтами

Поспілкуватися

Станислав
Головний конструктор

Поспілкуватися

Вадим
Керівник відділу продажів

Поспілкуватися

Антон
Менеджер консультант

Поспілкуватися

Анастасия
Менеджер по роботі з клієнтами

Поспілкуватися

Ви чули фразу «це неможливо», «в Україні так не роблять», «нічим не можемо Вам допомогти». Ми говоримо, – «Спробуємо! Зробимо все від нас залежне ».

У нас 11,6 років реального досвіду! (Були п’яниці-монтажники, недосвідчені заміряють, шлюби виробництва, але ми пройшли цю важку школу що б сьогодні бути кращими!)

Непристойно. Ми не пристойно компетентні в нашій роботі!

Улюблене хобі є у кожного – наше є роботою

Наші співробітники отримують задоволення від якісно встановлених вікон нашою фірмою.

Такі ж унікальні як Моцарт -. До своїх 11 років ми дуже талановиті

Вселяє нашим клієнтам віру, що якісні послуги надають не тільки в Європі, але і в Україні.

Ми чертовски добре працюємо! Не просто якісно встановлюємо хороші вікна – ми залишаємо після себе позитивну емоцію!

91% замовників стають нашими постійними клієнтами. До речі, приєднуйтесь.

ОкнаПроект не просто робить примітивні комерційні пропозиції. Наші співробітники володіють різними програмами для проектування і редагування – зробимо Вам круту візуалізацію

У нас величезна впевненість в собі – ми готові брати мінімальну передоплату.

Якщо дуже треба -. Зробимо вікна за 2 дні

Тільки комплексний підхід (звернувшись до нас Ви більше ні про що не думаєте, крім того де взяти гроші)))

Ми не даємо в подарунок москітні сітки, ручки, градусники, монтаж, демонтаж -. Ми даємо якісний продукт за прийнятні ціни

Так що склити?! – WINDOWS TIME

Тільки досвідчені монтажники

Наші переваги

Комплексний підхід до роботи

Компанія «ОкнаПроект» пропонує комплексний підхід до виконання послуг: установка віконних систем (традиційних і розсувних), балконів, дверей, офісних перегородок, алюмінієвих конструкцій.

Всі роботи під ключ

Ми ведемо кожен проект від замірів і до фінальної здачі, це означає, що вам не потрібно буде ламати голову, де знайти замірників, монтажників вікон і фірму з вивезення сміття. Ми беремо на себе всі турботи.

Власне виробництво

Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам створювати віконні конструкції будь-якої складності. Оскільки ми самі виробляємо вікна, то маємо можливість контролювати якість на кожному етапі.

Постійний жорсткий контроль якості

На виробництві

Жодна конструкція не їде з виробництва без підпису начальника цеху.

При встановленні

Установка проводиться кваліфікованими монтажниками, які пропагують ідеологію фірми «задоволений клієнт».

На всіх етапах виконання замовлення

На фірмі є окрема людина, яка повністю контролює Ваше замовлення: від виміру до прийняття клієнтом роботи.

Робота під ключ

Заміна вікон являє собою не тільки демонтаж і установку, а ще й комплекс додаткових робіт. І не варто лякатися. Не потрібно шукати когось хто вивезе будсміття, виріже отвір, зробить відкоси, зможе обшити і утеплити стіни, зробить монтажно-зварювальні роботи і так далі. ОкнаПроект це зробить! У нас великий штат профільних співробітників.

Гарантія 10 років

Ми надаємо

10 років
гарантії

на вироблену продукцію

Дізнатися більше

Працюючи 11 років і пройшовши непростий етап становлення і закріплення у віконному ринку ми з упевненістю можемо давати гарантію на нашу продукцію. Ми знаємо що через 10 років Ви нам зателефонуйте за телефоном, вказаним в договорі і додзвонитися до нас, бо за 11 років роботи ми жодного разу не змінили офіс і номер телефону. Наш сервісний майстер приїде до Вас у зручний для Вас час і зробить необхідний ремонт.

Ми працюємо тільки з тією продукцією, за яку можемо нести відповідальність. Клієнти нам довіряють. Станьте одним з наших клієнтів.

Чому Ви будете задоволені зробивши замовлення у нас

Ми завжди підходимо індивідуально до кожного замовлення Ми завжди підходимо індивідуально до кожного замовлення

Для клієнта важливо, що б до нього підходили індивідуально, радили, підказували, враховували його побажання, а не робили, так як у всіх.

Наша команда дуже обов'язкова у виконанні поставлених завдань Наша команда дуже обов'язкова у виконанні поставлених завдань

Для клієнта важливо, щоб сплативши передоплату, він не був заручником фірми, яка може затримувати терміни, яку потрібно самому видзвонювати, під яку потрібно підлаштовуватися в день установки.

Ми не завищуємо вартість, і завжди дотримуємося домовленостей Ми не завищуємо вартість, і завжди дотримуємося домовленостей

Для клієнта важливо, щоб ціна, яка прописана в договорі більше не зростала у процесі роботи.

Окнапроект працює за принципом комплексного підходу Окнапроект працює за принципом комплексного підходу

Для клієнта важливо, щоб йому все зробили “під ключ” і йому не довелося шукати того, хто зробить всю іншу роботу.

Ми завжди дотримуємось термінів Ми завжди дотримуємось термінів

Для клієнта важливо, щоб в гарантійний період із заявкою на рекламацію до нього приїхали найближчим часом, а не годували сніданками місяць і більше, добре, якщо взагалі приїдуть.

У нас працюють тільки досвідчені й чуйні майстра, які люблять свою роботу У нас працюють тільки досвідчені й чуйні майстра, які люблять свою роботу

Для клієнта важливо, щоб до нього прийшли не просто монтажники – роботи з вулиці, які вміють тільки вставляти вікна, а чисто одягнені майстра, з хорошими манерами, які можуть підказати як краще, і в разі будь-якої допомоги – допомогти.

Наші клієнти впевнені:
Я зробив правильний вибір, тут мене не обдурять.

Знаючи і дотримуючись цих та інших принципів, ми успішно працюємо вже більше 10 років. “Задоволений клієнт” – це головне правило нашої фірми, адже не для кого не секрет, що задоволений клієнт приведе двох нових клієнтів, а незадоволений відведе 5 старих.

Станьте одним з наших задоволених клієнтів, і Ви не пошкодуєте!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...