Двері компанії ОкнаПроект

Якщо металопластикові вікна вже давно оселилися в будинках великих міст, то металопластикові двері тільки починають набувати собі популярність. В основному двері з металопластику застосовують в даний час в офісах і магазинах, використовуючи одне з численних їх переваг – шумоізоляцію. Поступово вони починають ставати атрибутом і житлових приміщень, це не дивно, адже металопластикові двері легко вписуються в будь-який стиль інтер’єру, відмінно ізолюють звук і зберігають тепло. Особливо гарні вони в дитячих кімнатах, спальнях батьків, в якості вхідних і балконних дверей. При виготовленні металопластикових дверей лист металу вставляється в структуру з полівінілхлориду і, завдяки поєднанню цих речовин, двері володіє міцністю, жорсткістю, при цьому не виникає ризик корозії, вироби набувають легкість, витонченість і простоту в експлуатації.

Всі види дверей компанії ОкнаПроект

Монтаж під ключ

Власні бригади професійних монтажників з багаторічним досвідом швидко і якісно проведуть установку будь-яких видів конструкцій.

Крім безпосередніх монтажних робіт наша компанія забезпечує гарантійне ( 10 років гарантії ) і пост гарантійне обслуговування.

Гарантія 10 років

Ми надаємо

10 років гарантії
на зроблену продукцію Дізнатися більше

Сертифікати якості

Ціни на популярні види замовлень

Вікно на кухню

Вікно в кімнату

Вихід на балкон

Лоджія

Балкон 1

Балкон 2

ЗАМОВИТИ ТОЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК

Як ми працюємо

Із задоволенням поспілкуємося і дамо відповідь на ваші питання

Маша
Менеджер по роботі з клієнтами

Поспілкуватися

Станислав
Головний конструктор

Поспілкуватися

Вадим
Керівник відділу продажів

Поспілкуватися

Антон
Менеджер консультант

Поспілкуватися

Анастасия
Менеджер по роботі з клієнтами

Поспілкуватися

Фото двері металопластикові Окнапроект

Aлюмінієві двері

Mіжкімнатні двері

Розсувні двері

Вхідні двері

Бронедвері

Відгуки про металопластикові двері

Відгуки про наші пластикові двері

Оперативна робота. Сподобались і результат, і ставлення до замовника
Вирішила встановити оригінальні двері в спальню, після ремонту старі вибивалися із загального інтер'єру. Чесно скажу, обдзвонила декілька фірм, але тільки в «ОкнаПроект» мені сподобалося ставлення менеджера, його професійні відповіді і бажання дійсно допомогти клієнту. З тим, хто заміряє обговорила всі ідеї з приводу оформлення дверей, відразу ж оформила договір - спасибі, що ви цінуєте час своїх замовників, і мені не довелося їхати до офісу. Стосовно грошей: не можу сказати, що обійшлося дешевше, ніж в іншій компанії, але точно краще і якісніше. Я хотіла двері з фігурними фільонками і кольоровим склом - отримала точно те, що замовляла. Спасибі монтажникам - свою роботу виконують чітко і оперативно.

Лілія

2017-01-27T12:43:32+00:00

Лілія

Відео відгук про двері пластикові ОкнаПроект

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...