Вхідні двері компанії ОкнаПроект

Основна функція вхідних дверей – це захист приміщення від небажаних візитів, захист від холоду і спеки. При цьому вхідні двері повинні бути красивими, міцними і відповідати дизайну всього житлового приміщення або офісу.

Металопластикові вхідні двері почали широко використовувати порівняно недавно. За цей час вони добре себе зарекомендували завдяки практичності, стійкості до пошкоджень і до перепадів температур.Пластіковие вхідні двері відмінно справляються з функцією захисту приміщення від вторгнення. Це пов’язано з тим, що для виробництва вхідних дверей використовується посилене металеве армування і посилена фурнітура. На вхідні пластикові двері встановлюються спеціальні посилені ручки і замки, так як саме етімідверямі найчастіше користуються.

Пластикові вхідні двері можуть бути використані як в офісних, так і в житлових приміщеннях.

Фотогалерея встановлених вхідних дверей

Відгук про вхідні двері

Дякую компанії Окнапроект за виконану роботу. Дуже задоволений.
Ми живемо в заміському будинку, нас дві сім'ї - але вхідні двері загальні. Тому хотілося встановити якісну і міцну вхідну групу, щоб користуватися було зручно всім мешканцям. Спочатку я був налаштований на металопластикові двері, в «ОкнаПроект» мені запропонували декілька варіантів, зупинився на великих дверях із суцільним склінням, ламінацією під дерево. В точно зазначений в договорі день до нас приїхали монтажники, уважні і привітливі хлопці, справжні майстри своєї справи. Я був приємно здивований і професіоналізмом, і ставленням монтажників. Після установки дверей наш будинок немов перетворився! Окреме спасибі менеджеру Вадиму за увагу до дрібниць під час обговорення проекту.

Михайло, Клієнт

2017-02-02T12:31:42+00:00

Михайло, Клієнт

Відео

Як ми працюємо

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...