Розсувні двері компанії ОкнаПроект

Важко уявити, що коли – то раніше люди могли обходитися без дверей. У кожній квартирі, офісі, магазині зустрічаються найрізноманітніші варіанти дверей. Найбільш привабливими і нестандартними є двері відкриваються не так, як всі.

Розсувні двері – це завжди практично і зручно. Якщо ви живете в невеликій квартирі – вам знайомі пошуки рішень щодо вільного простору. Розсувні двері ідеально підійде тим, хто цінує простір навколо себе, а також тим, хто любить нестандартні рішення. Якщо ви робите ремонт або ж просто вирішили пограти з простором свого будинку – двері на розсувному механізмі якраз для вас. На відміну від стандартних дверей, розсувні не тільки дає можливість звільнити місце, але і набагато збільшує площу вашої кімнати візуально.

Фотогалерея встановлених розсувних дверей

Відгук про розсувні двері

Роботу зробили швидко і якісно. Буду рекомендувати друзям.
Мені потрібно було терміново оформити вхідну групу в заміському будинку, оскільки прогноз обіцяв різке похолодання. Менеджер Вадим вник в мою ситуацію і конструкції були виготовлені в рекордні терміни - за чотири дні. Співробітник «ОкнаПроект», за підсумками наших переговорів, переконав зупинитися на теплій розсувний конструкції - за що я йому дуже вдячний. Завдяки суцільному склінню в холі світло, а зручна розсувна система дозволяє відкривати двері дуже легко. Окреме спасибі монтажникам, які швидко впоралися зі своєю роботою. Приємно порадувало уважне і привітне ставлення.

Святослав, клієнт

2017-02-02T11:56:19+00:00

Святослав, клієнт

Відео

Як ми працюємо

Залишилися питання?

Наші відповіді на найпоширеніші питання про пластикові вікна, які задають нам клієнти.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...