Балкон з дахом компанії ОкнаПроект

Балкон – місце необхідне і корисне в кожному будинку. Існує маса способів оформлення балконів, один з них – балкон з дахом. Установка такого типу балконів в сталінках, хрущовках і інших приміщеннях обумовлена відсутністю бетонного перекриття над конструкцією. Найчастіше така проблема зустрічається на останніх поверхах будинку, тому там, щоб засклити балкон, необхідно встановити дах.

Всі роботи повинні проводитися на високому рівні, тому що від якості виконання кожного етапу залежать загальні експлуатаційні властивості всього балкона. Як обрати дах для балкона – читайте далі.

Фотогалерея встановлених балконів з дахом

Вартість виконаних роботи дивіться на фотографіях

Відгук про установку даху на балкон

Майстри своєї справи. Велике спасибі за роботу
Завдяки майстрам із «ОкнаПроект» втілилася в життя давня мрія - установка нових балконних перекриттів з дахом. Оскільки живу на останньому поверсі, проблема установки нового даху довгі роки не давала мені спокою. Поки мені не зустрілася реклама «ОкнаПроект». Відразу підкупила компетентність менеджера з продажу, Вадима. Дякуємо за увагу та добре ставлення до замовника. Від замірів і до установки конструкцій пройшов тиждень, що для мене - досить швидко, адже робота була складною. Керував монтажем Артем - відмінний майстер, майстер своєї справи. Всі роботи виконані якісно, що називається «під ключ» - після відходу працівників мені не довелося нічого підтирати або доробляти.

Генадій

2017-01-27T12:26:16+00:00

Генадій

Відео

Як ми працюємо

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...