Ексклюзивні двері компанії ОкнаПроект

Ексклюзивні двері в якості вхідних дверей вибирають особливі поціновувачі, для яких важливо перше враження про свій будинок. Таке рішення, як металопластикові бронедвері, допомагає поєднати кілька важливих фукций вхідних дверей: красу, надійність, довговічність, теплоізоляцію, шумоізоляціюі необхідний ступінь захисту приміщення. Саме такі функції і поєднують в собі ексклюзивні двері.

Поєднання екологічно чистого п’ятикамерного профілю з квадратним армуванням, товщиною металу 2 мм, німецькою фурнітурою і замками дозволяє отримати надійний захист будь-якого приміщення від розтину цих дверей. Такі двері гармонійно вписується в дизайн будь-якого будинку, як виконаного в класичному стилі, так в стилі Привіт Tech. Ексклюзивні металопластикові бронедвері будуть радувати вас довгі роки, кожен день по кілька разів ви будете відчувати задоволення від їх бездоганної роботи!

Фотогалерея встановлених ексклюзивних дверей

Відгук про ексклюзивні двері

Замовляв вхідні двері для заміського будинку.
На завершальному етапі ремонту заміського будинку замовив оригінальні вхідні двері в «ОкнаПроект». На першому етапі обговорення проекту, менеджер уважно вислухав мене і запропонував варіант, який в повній мірі мене влаштував - фігурні фільонки з матовим склом. В компанії працюють професіонали, які можуть дати чіткі відповіді на всі питання - мені навіть показали зразки фурнітури і профілю, які будуть встановлені. Особливо хочу виділити в роботі співробітників - увага до будь-якої дрібниці, бажання втілити в життя всі ідеї клієнта. Окремий плюс - монтажники, які не тільки чітко виконують свою роботу, але й створюють приємне враження.

Михайло

2017-02-02T11:26:27+00:00

Михайло

Відео

Як ми працюємо

Залишилися питання?

Наші відповіді на найпоширеніші питання про ексклюзивні двері вікна, які задають нам клієнти.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...