Суцільноскляні перегородки компанії ОкнаПроект

Сьогодні дуже затребувані суцільноскляні перегородки, які застосовуються в різних сферах, як в будинках, так і в офісах, встановлюються на об’єктах різного призначення. Крім житлових будинків і квартир, скляні перегородки затребувані в торгово-розважальних комплексах, виставкових залах, аеропортах, офісних центрах.

Дуже часто суцільноскляні конструкції встановлюються в офісах, де проводяться наради, оскільки вони створюють відчуття легкості, в той же час не пропускають зайвих звуків.

Суцільноскляні перегородки створюються із застосуванням загартованого скла товщиною до 12 мм. Оскільки вертикальних стійок в таких конструкціях немає, скла щільно туляться один до одного і кріпляться за допомогою затискного профілю. Також застосовуються каркасні конструкції з алюмінієвого профілю, в яких використовується скло товщиною близько 6 мм, обклеєне захисною плівкою.

В офісах встановлюються скляні перегородки, які відрізняються товщиною скла близько 4 мм. Щоб підвищити показники звукоізоляції, в ці конструкції вбудовується подвійне скління.

Фотогалерея встановлених скляних перегородок

Відгук про суцільноскляні перегородки

Відео

Як ми працюємо

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...