Пластикові вікна Salamander

логотип Salamander

Металопластикові профілі від фірми Salamander є найпрестижнішими серед всіх марок, які використовує наша фірма у виробництві своїх вікон. Вікна Salamander поєднують в собі красу, практичність і німецьку надійність. Елітний металопластиковий профіль від цього виробника забезпечує найкращу тепло- і звукоізоляцію.

ОкнаПроект- металопластикові вікна Salamander

Металопластикові вікна Salamander також мають прекрасний зовнішній вигляд і доступні тільки в білому варіанті колірного оформлення з гладкою поверхнею. Особлива форма і колір цих вікон є візитною карткою фірми, завдяки якій пластикові вікна Salamander безпомилково впізнаються серед тисяч інших. Металопластиковий профіль від цього виробника має високу стійкість до деформацій під впливом механічних і природних факторів у процесі експлуатації. Крім того, вікна Salamander мають унікальне покриття, що забезпечує захист від вигорання і потускнения фарби, тому вони не втратять свій товарний вигляд в процесі експлуатації. Вікна Саламандер мають фурнітурою і замковими механізмами найвищого класу, що дозволяє їм служити до 80 років активної експлуатації. Крім своєї легендарної надійності, Salamander вікна забезпечують неймовірно ефективну тепло- та звукоізоляцію. Це обумовлено їх сверхгерметічностью, яка досягається за допомогою особливих технологій виробництва і фірмових ноу-хау. Всі профільні системи Salamander відповідають міжнародним екологічним стандартам, завдяки чому є абсолютно безпечними для людини.

Ціна вікон Salamander дорівнює якості!

Ціна на такі вікна є найвищою, але висока вартість швидко окупається за рахунок величезної ефективності, функціональності і надійності євро вікон Salamander. Крім того, у наших клієнтів є можливість скомпонувати вікно з профілем від Salamander відповідно до своїх побажань. Наші фахівці можуть втілити в життя будь-які Ваші побажання, завдяки чому Ви самостійно зможете вибрати товщину і кількість камер, а також наявність додаткових опцій в своєму вікні. Дана опція дозволяє не тільки підібрати оптимальне вікно під кожне конкретне приміщення, а й істотно заощаджує бюджет покупця в разі його відмови від окремих функцій профілю або вибору більш дешевого скла, ніж у вікнах базовій комплектації.

Переваги покупки вікон Salamander в ОкнаПроект

Де найвигідніше купити металопластикові вікна Salamander в Києві? Звичайно ж, в ОкнаПроект! Наша компанія надає своїм клієнтам можливість придбати легендарні вікна Salamander в столиці. Тепер якість і надійність елітних німецьких євро вікон доступна і для українських споживачів. Наша фірма пропонує пластикові вікна Salamander в Києві за найнижчими цінами.

Для того щоб купити пластикові вікна Salamander, досить відвідати потрібний розділ сайту нашої фірми, вибрати потрібне вікно і оформити замовлення. У наших клієнтів також існує можливість купити металопластикові вікна Salamander нестандартних розмірів і специфікацій. Досвідчені співробітники Oknaproekt швидко виготовлять металопластикове вікно з профілем будь-якої складності і специфікації.