Скління під'їздів компанії ОкнаПроект

Скління під’їзду це довгострокова інвестиція. Пластикові вікна додадуть додаткової естетики Вашого під’їзду. Маючи великий досвід скління під’їздів ми зможемо запропонувати Вам недороге рішення з бюджетного профілю.

Є момент в утепленні зовнішніх стін будівлі, коли додатковий шар пінопласту вже не має ніякого значення, так як 80% тепла з опалювального житлового приміщення йдуть через вікна і двері. При склінні віконних прорізів в під’їзді, температура в квартирі збільшується на 3-4 градуси. Якщо поставити в під’їзд другу вхідні двері на перших двох поверхах буде значно тепліше, за рахунок утворення додаткової повітряного прошарку. Також конструкції мають хорошу звукоізоляцію, легкі в обслуговуванні і захищають від протягів.

Фотогалерея засклених під'їздів

Відгук про засклення під'їзду

Отзывы клиентов Окнапроект
Позавчера нам застеклили подъезд ОкнаПроект. Все жильцы очень довольны.
Окна из хорошего польского профиля, имеют эстетичный вид (лучше старых деревянных) с 1камерным энергосберигающим стеклопакетом. Уже чувствуется эфект утепления - стало теплее. Всем рекомендую! P.S. И по цене не разочаровали.

Мила, Клиент

2016-03-22T11:29:00+00:00

Мила, Клиент

Отзывы клиентов Окнапроект

Відео

Як ми працюємо

Практика якісного засклення під’їздів вже давно відома за кордоном.

Такі дії по склінню парадних корисні мешканцям будинку з соціальної точки зору, бо впроваджують в життя колективну відповідальність. Практика показує, що в будинках, де люди займаються колективною діяльністю, мінімально забруднюють ліфти і сходові майданчики, після 22.00 майже не шумлять і поважають рекреаційний час сусідів.

У будь-якому випадку засклення вікон на сходових майданчиках коштуватиме дешевше мешканцям будинку ніж утеплювати фасад пінопластом і не набагато дорожче ніж купити новий обігрівач.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...